Domov / Lokalno / Brinje Grosuplje v Zagorju, Ivančna Gorica doma

Brinje Grosuplje v Zagorju, Ivančna Gorica doma

V dvoboju 2.kroga v 3.slovenski nbogomenti ligi center se bodo danes ob 17.30 nogometaši Brinje Grosuplje v Zagorju pomerili s tamkajšnjo ekipo. Pred današnjim dvobojem so igralci trenerja Gorana Stankoviča igrali prijateljsko tekmo na Hrvaškem. Na Rujevici so se pomerili z varovanci slovenskega trenerja Matjaža Keka. V 22. minuti je Brinje presenetilo domačine, ko je za vodstvo zadel Primož Potočar. V nadaljevanju so domači 4x zadeli, v drugem polčasu pa še dvakrat za zmago s 6:1.

Ivančna Gorica pa bo jutri ob 19ih doma igrala s Šenčurjem. V 2.krogu pokala Slovenije se bodo predvidoma 12.septembra ivanški nogometaši v Ivančni Gorici pomerili s prvoligašem Domžalami.