Domov / Lokalno / Nogometaši v 3.SNL-center končali sezono

Nogometaši v 3.SNL-center končali sezono

V soboto je bil odigran  zadnji krog v  v 3.nogomenti ligi center.  Bled je z 1:0 premagal Ivančno Gorico, Šenčur pa z 2:1 Brinje Grosuplje. Ivančna Gorica je osvojila končno tretje mesto s 44 točkami, Brinje Grosuplje pa s točko manj četrto.   Prvak tega ligaškega tekmovanja Bled,  se bo v kvalifikacijah za napredovanje v 2.nogomento ligo v sredo in prihodnjo nedeljo pomeril z Dravogradom.

V prvi finalni tekmi nogometašev do 15 let za naslov državnega prvaka so nogometaši Celja premagali Brinje Grosuplje z 2:1. Druga tekma bo v soboto v Grosupljem, začela se bo ob 17.30.